Author [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Topic: Obavijest za korisnike koji imaju prijavljen neispravnu e-mail adresu  (Read 6578 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Magnum

  • Administrator
  • *
  • *
  • Join Date: Apr 2009
  • Posts: 1335
  • Age: 57
  • Location: Rijeka
  • Country: hr
  • Gender: Male
  • Last Login:April 15, 2024, 01:51:30 PM
    • Magnum's Place


Ovo ću poslati svima koji koriste neispravne e-mail adrese na svojim profilima te Vas molim da, u koliko dobijete ovakvu poruku, promijenite svoj e-mail:

Quote
Molio bih Vas da promjenite svoju e-mail adresu koju ste naveli pri registraciji na Forum.
Vaša navedena e-mail adresa ne postoji te nam se vraćaju mailovi upućeni na nju.

U slučaju da to ne učinite u roku od mjesec dana, biti ću prisiljen poduzeti neke korake i mjere kako bih izbjegao označavanja mailova kao SPAM te smanjio promet na serveru, što bi značilo da ćete zajedno s ostalim korisnicima koji neće ispoštovati to pravilo, biti banirani na određeno vrijeme.

Jako mi je žao zbog toga, ali to mi stvara previše problema u radu, a Vama je to vrlo lako za napraviti. Nadam se da me razumijete i da znate da to ne činim iz obijesti.

U koliko ne želite primati e-mailove od strane Foruma, možete to isključiti u Vašim postavkama na Vašem profilu.

Lijepi pozdrav,

Dražen Suvić
Administrator
Magnum
Administrator
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

 

capable capable





Luminis Digital Photography