Author [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Topic: Pitanje  (Read 12771 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alan Dešić

  • Početnik
  • *
  • Join Date: May 2015
  • Posts: 1
  • Last Login:May 19, 2015, 06:23:43 AM
Pitanje
« on: May 18, 2015, 10:13:12 PM »


Pozdrav,


molim Vas da mi nekako objasnite zašto ja vidim fotografije koje sam označio da mi se sviđaju samo jednim lajkom na facebooku kao moje kada pogledam svoj profil na stranicama Naše Sidro.Isto tako vidim kad otvorim da su se postale kao da ih objavljeje N..S.  i to mi se čini jedino ispravno jer je podijeljeno,Ali ja sam ih samo lajkao..moje nisu niti bi označio da mi se sviđaju moji vlastiti postovi,To nikad ne radim te bi volio da se to riješi.Ja nisam admin stranice a ovo jeizgleda kao da sam objavio nešto uu ime stranice te je isto tako i lajkano sa strane ljudi koji su na mojoj listi a stvarno nemaju nikakvih dodirnih točaka sa morem i pomorstvom jer ih poznajem osobno..


Molio bi vas da to riješite što prije te da me obavijestite,




 Lijep pozdrav




You are not allowed to view links. Register or Login

Offline Magnum

  • Administrator
  • *
  • *
  • Join Date: Apr 2009
  • Posts: 1335
  • Age: 57
  • Location: Rijeka
  • Country: hr
  • Gender: Male
  • Last Login:Today at 08:44:25 AM
    • Magnum's Place
Re: Pitanje
« Reply #1 on: May 18, 2015, 11:21:43 PM »


You are not allowed to view links. Register or Login
Pozdrav,


molim Vas da mi nekako objasnite zašto ja vidim fotografije koje sam označio da mi se sviđaju samo jednim lajkom na facebooku kao moje kada pogledam svoj profil na stranicama Naše Sidro.Isto tako vidim kad otvorim da su se postale kao da ih objavljeje N..S.  i to mi se čini jedino ispravno jer je podijeljeno,Ali ja sam ih samo lajkao..moje nisu niti bi označio da mi se sviđaju moji vlastiti postovi,To nikad ne radim te bi volio da se to riješi.Ja nisam admin stranice a ovo jeizgleda kao da sam objavio nešto uu ime stranice te je isto tako i lajkano sa strane ljudi koji su na mojoj listi a stvarno nemaju nikakvih dodirnih točaka sa morem i pomorstvom jer ih poznajem osobno..


Molio bi vas da to riješite što prije te da me obavijestite,




 Lijep pozdrav




You are not allowed to view links. Register or Login

Molio bih Vas da mi ipak pojasnite na što točno mislite?

Koje Vaše fotografije? Na kojim stranicama Našeg Sidra su označene kao Vaše?

Nisam našao nikakve probleme, stoga ne razumijem tko ili što je označio i koje fotografije je označio?

Osobno ne vidim što bi se tu imalo rješavati. Screenshot koji ste priložili vodi me na fotografiju koju sam postavio osobno ja, kao fotograf i Administrator stranice. Vi ste samo stisnuli "Like" na FB stranici, kako je i označeno ispod dotične fotografije.

To što Forum s Facebook stranice povlači podatke (feed) gdje stoji "Tvoja Foto se sviđa Mirela Grgurič i Alan Dešić. - 18 May", znači da je MOJA (u biti fotografija koju je podijelio Naše Sidro) "lajkana" od Vaše strane, a ne da je fotka Vaša.

Drugo, to što je netko (vidjevši Vaš "like" na Facebook-u ) također odlučio stavili "Like" na istu fotografiju, nevezano ima li doticaja s pomorstvom ili ne, nije nešto što mi, na bilo koji način, možemo kontrolirati. To biste trebali pitati njih zašto su "lajkali" dotičnu fotografiju.

A sad, da se osvrnem na Vaš e-mail koji ste poslali uz ovaj post:

Quote
Pozdrav,


molim Vas da mi nekako objasnite zašto ja vidim fotografije i postove koje sam označio da mi se sviđaju samo jednim lajkom na facebooku kao moje kada pogledam iste na postovima linkom na facebook objavljene kao moje ali ne pod imenom nego NAŠE SIDRO,.Isto tako to NISU moje objave,Dijeljenja i sviđanja nisu objave..

Isto tako vidim kad otvorim da su se postale kao da ih objavljene kao.  Ako lajkam fotografije onda ne mogu biti ovdje prikazane kao moje .Ako podijelim post onda ne smiju biti prikazane kao da ih dijeli N.S.

To je ozbiljan propust u moderiranju i administriranju .Ja to s obzirom da sam po struci u komunikacijama ( iako sam u inv.mirovini ) jako dobro znam, pratim i informiram se.


,Ali ja sam ih samo lajkao..moje nisu niti bi označio da mi se sviđaju moji vlastiti postovi,To nikad ne radim te bi volio da se to riješi.Ja nisam admin stranice a ovo izgleda kao da sam objavio nešto u ime stranice te je isto tako i lajkano sa strane ljudi koji su na mojoj listi a stvarno nemaju nikakvih dodirnih točaka sa morem i pomorstvom jer ih poznajem osobno..


Molio bi vas da to riješite što prije te da me obavijestite, a ako ne uspijete onda ćemo zajedno kontaktirati neku višu instancu iako vjerujem da to neće biti potrebno.



 Lijep pozdrav

Alan Dešić

Moj odgovor na Vaš mail:

Ovo nije nikakav propust u moderiranju i administriranju već samo način na koji Facebook ispisuje svoj feed. S obzirom kako ste u komunikacjama, to biste trebali već znati. Kako sam i ja osobno u invalidskoj mirovini nakon dugogodišnjeg rada u komunikacijama koje i ja pratim, nisam siguran za šta smo mi ovdje odgovorni? U koliko imate prijedloge vezane uz rad Foruma kao takvog, dapače bilo bi mi drago čuti, no u koliko su ti prijedlozi kao i opaske vezane uz rad Facebook-a, znate i sami da smo mi tu nemoćni.

Također, molio bih Vas da mi objasnite o kakvoj je to "višoj istanci" riječ?

Nadam se da Vam je naše pojašnjenje narečenog detalja dovoljno te da ćemo se nastaviti ugodno družiti na Forumu.

S štovanjem i uz lijepi pozdrav,

Dražen Suvić
Administrator Foruma
« Last Edit: May 18, 2015, 11:23:36 PM by Magnum »
Magnum
Administrator
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

 

capable capable








Luminis Digital Photography