Author [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Topic: Obavijest o prekidu u radu...  (Read 5276 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Magnum

  • Administrator
  • *
  • *
  • Join Date: Apr 2009
  • Posts: 1335
  • Age: 57
  • Location: Rijeka
  • Country: hr
  • Gender: Male
  • Last Login:April 25, 2024, 09:19:24 AM
    • Magnum's Place
Obavijest o prekidu u radu...
« on: January 08, 2011, 10:40:00 PM »


Ovime putem obavještavamo korisnike Foruma, kao i goste koji nas posjećuju,
da će 20.01.2011. godine Forum na par dana prestati s radom.

Razlog tome je prelazak na novi (brži i kvalitetniji) server na kome će se Forum nalaziti.

Molio bih za strpljenje, ja ću se truditi sve to što je prije moguće obaviti, no neke stvari
kao što je prebacivanje domene i slično, ne ovise o meni već o davatelju usluge, no mislim
da to neće trajati predugo, ali ipak treba biti pripravan i na to.

Sam Forum biti će od 17.01.2011. godine u statusu održavanja, što znači da mu nećete biti u
mogućnosti pristupiti već će Vas dočekati obavijest o Maintance modu. To moram tako izvesti
kako nebi došlo do razlike u podatcima u bazi te kako nebi nestali postovi i slike koje ste unijeli nakon
što sam napravio kopiju baze podataka.

U periodu od 20.01. do 25.01. (osim ako nešto zapne ili ako sve prođe ranije pa bude prije gotovo),
stranicama se uopće neće moći pristupiti već će Vam biti poruka greške da stranice nije moguće pronaći.

To će biti sve dok domena ne proradi.

Čim domena ships.astralion.com proradi, biti će prebačena baza podataka i fizički cijeli Forum.

Nakon toga imati ćemo jedno 2 dana testiranja i sve bi trebalo biti gotovo.

Čim Forum proradi, sve ću članove obavijestiti putem E-maila tako da ne morate svaki dan svraćati i provjeravati sami.

Nadam se da Vam ovo neće uzrokovati neke smetnje, a pogotovo poradi toga što će nakon obavljenog
posla sve biti sigurnije i brže. Ako ništa drugo novi server se nalazi u Njemačkoj pa nećemo imati
problema s Atlanskim podmorskim kablovima....

U koliko bude nekih izmjena u ovome planu, biti ćete pravovremeno obaviješteni.

U koliko imate kakva pitanja ili komentara, slobodno se obratite...
Magnum
Administrator
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

 

capable capable





Luminis Digital Photography







anything